Nowy rok - dwie informacje ...

Nowy rok oprócz wielu miłych chwil związanych z Sylwestrem, przyniósł nam podwyżkę podatku VAT :(
W związku z tym zmuszeni byliśmy do aktualizacji naszych cen. Na szczęście podwyżki są mocno kosmetyczne, ale jak wszystkie podwyżki - bolą.
Na pocieszenie dla wszystkich naszych klientów podwoiliśmy prędkość przesyłu !!!
W chwili obecnej tylko w godzinach od 24-8, ale za to zupełnie bez opłat !

Zwiększamy zasięg sieci !!!

spółdzielnia SASKA

Z przyjemnością informujemy, że w wyniku podpisania umowy ze Spółdzielnią SASKA w Krakowie nasza firma rozpoczyna oferowanie swoich usług mieszkańcom tejże spółdzielni. Dotyczy to mieszkańców bloków zlokalizowanych w Krakowie przy ulicach Płaszowskiej 42 oraz Stróża Rybna 12,14,16,18 i 20.
W ramach oferty "Na dobry początek" proponujemy wszystkim podłączającym się do naszej sieci do 200 zł oszczędności w opłatach za internet w stosunku do standardowych warunków. Po więcej informacji prosimy dzwonić do nas do biura.

Zwiększamy zasięg sieci !!!

wspólnoty Gliniana 7 i 11

Miło nam poinformować, że nasza sieć objęłą swoim zasięgiem dwie kolejne wspólnoty. Dziś podpisane zostały umowy ze wspólnotami z ulicy Glinianej 7 i 11.
Mam nadzieję, że nasza propozycja zainterseuje mieszkańców, umożliwiając bezproblemowe przemierzanie przestrzeni internetu. Oczywiście oferta Na Dobry Początek obejmuje i te bloki !
Pozostaje mi tylko zachęcić do skorzystania z naszych rozwiązań !

Zmiana

z dniem 1/11/2010 nastąpiła radykalna zmiana wyglądu strony. Mamy nadzieję że spodoba się Państwu nowa szata i cześciej będziecie nas odwiedzać.

Światłowody

Chcąc zapewnić wysoką jakość usług rozpoczeliśmy budowę sieci światłowodowej. Docelowo sieć połączy wszystkie bloki i odległe punkty nadawcze.

Przydatne linki

Nowością na naszej stronie są przydatne linki. Chcielibyśmy abyście Państwo wykorzystali naszą stronę jako start do internetu. Zapraszamy do proponowania co jeszcze powinno się znaleść wśród linków.

Polecamy